Skylink alebo Cslink

Sat. karty.

Moderátor: golfLC

neeoo
Nováček
Nováček
meble kuchenne nowoczesnekuchnie

Re: Skylink alebo Cslink

Příspěvek od neeoo »

Ja som to nemyslel zle :mrgreen: . Len som myslel ci sa neda kupit nejaka karta na ktorej je to povedzme v zakladnom baliku.

A zaplatit iba discovery sa asi tiez neda ?
SHOWBOX S300 + SKYLINK (IR.DETO)

Ados
Profík
Profík

Příspěvek od Ados »

neeoo píše:Ja som to nemyslel zle :mrgreen: . Len som myslel ci sa neda kupit nejaka karta na ktorej je to povedzme v zakladnom baliku.

A zaplatit iba discovery sa asi tiez neda ?
Jde cs link a zaplati si co potřebuješ ale u skylinku je taková možnost tak se koukni k nim na stranky a porovnej,
Pro příjem placené televize si pořiďte řádné předplatné pay-tv, která je v dané zemi dostupná!
AZ Box Elite-Showbox S-700,CsLink,SkyLink,SG 2100,60 parabola
.

terezkax
Nováček
Nováček

Příspěvek od terezkax »

Discovery na skylinku iba za 9€ mesacne ale bez spektrumu....to si uz radsi priplat 60 centov a na digitv mas za 9,60€ mesacne styry kanaly discovery a spektrum,teda to co potrebujes....ak uz platit tak nech mas co chces a nie iba polovicu.
Openbox x-810 , parab 120cm , obraz - jak mierne tupa britva,ale celkovy efekt viac ako dobry :-)

Vladimir
Nováček
Nováček

Příspěvek od Vladimir »

Len kvalita Digi je rovno na maslu. To pomali uz ani zadarmo nie.

terezkax
Nováček
Nováček

Příspěvek od terezkax »

To je jak zo ženou,bud sa nam jedna o vizaž (pastva pre oči) alebo o obsah (čo v sebe ma)
Openbox x-810 , parab 120cm , obraz - jak mierne tupa britva,ale celkovy efekt viac ako dobry :-)

neeoo
Nováček
Nováček

Příspěvek od neeoo »

Digi bolo riesenim iba ked islo emu. Nie preto ze by bol problem platit. Aj teraz ako aj predtym si stale platim za kablovku a o dost viac ako za DIGI.

Ale kvoli sluzbam. To co si doma spravim za 5min ti technik prisiel ale neprisiel spravit ani po 2 mesiacoch. A za take nieco platit nema zmysel.

PS vsak toto vsetko je off topic.

Takze aby som sa vratil rozhodol som sa pre SKYLINK diskovery je pre mna viac ako spectrum. Zatial mi bezi aj plateny balik. Karta je uz I*deto.
Dopisem iba ze som spokojny ako s kvalitou obrazu tak aj s ponukou. Skoda len toho spectra.

PS2 neviem preco mi nejdu erot. k. (zatial som vsak neaktivoval kartu tak mozno preto)
SHOWBOX S300 + SKYLINK (IR.DETO)

matho
Nováček
Nováček

Příspěvek od matho »

az od 23:00

Odpovědět

Zpět na „Pay-Tv karty“