Právě je 18 pro 2017, 23:06

Google

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Majitelé Showboxů 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Majitelé Showboxů
přátelé, mě Vitamín (sdílení jako klient) šlape jak má.....není to sice dotažený do konce, ale není to nic hrozného....... :21:

16 led 2012, 21:20
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
marsim21 píše:
Touto cestou, bych chtěl požádat majitele Showboxu o přeregistrování na naše sesterské fórum http://www.forum.satdigitalne.cz
,kde naleznou příslušné diskuzní sekce pro přijímače Showbox. http://forum.satdigitalne.cz/viewforum.php?f=364
Pokud jste již na zmiňovaném fóru registrovaní stačí se již přihlásit pod registračními údaji.
Dále bych chtěl požádat!!!Prosím své dotazy a nové témata ,již směřujte na fórum ZDE do příslušných sekcí .Děkuji za pochopení.

NIEJE TO PRAVDA ZE SA STACI PRIHLASIT NA KONKRETNOM FORE MNE TO NEFUNGUJE,MOZNOST JE NOVA REGISTRACIA PS:macxtech

23 led 2012, 20:14
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
macxtech je něco nepochopitelného na tom co jsem napsal? :106:
Budeš si to muset přečíst ještě možná jednou možná vícekrát, snad to časem pochopíš. :37:

:99: Mezi 28,5 E W až 30 W :99:
:arrow:AzBox HD Elite , HD-BOX FS-9200 PVR , He@d Medialink 9700 HD , Dreambox DM 500-S , Dreamsky DSR 7500 , Dreamsky NXP 256 HD
:arrow:Tv Panasonic TX-P42X10Y
:arrow:Motor SG-2100BS http://www.forum.satdigitalne.cz
:arrow:SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty Gital , SkyLink :57:

Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.

24 led 2012, 17:53
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Ja by som sa rád spýtal na budúcnosť tohoto fóra. Znamená to že toto fórum čaká časom zánik, alebo sa plánuje súbežné fungovanie oboch fór s odlišnými sekciami? (lebo jak tak pozerám zostane tu len openbox a všeobecné témy pre príjem a pod.)
Ďakujem.

29 led 2012, 12:29
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Načo nám bude forum tu, alebo inde ked nieto softveru všetko už bolo prediskutované a vyhodených 170 euro (od 2013 - I*deto -ako chcete pozerať Skylink , CS link) na FTA som si mohol kúpiť prímač za 20 Eur na zdielanie za 30 Eur.
ten môj som už dvakrát reklamoval:
1. vymenili USB chip nahrali soft 46 všetko klapalo kým som nenahlaj iný soft -38 cez USB kvôli EMU) už nenabootoval
2. odpísalimi že ma prosia aby som nepoužíval iný soft ako oficiálny (pri tom tam natlačili 46, vraj cez USB -neviem ako ked nebootoval) official soft na stránkach Sapro, pokial viem je 36 z roku pána...
Už 30 eurove prímače sú pripravené na I*deto,na prijímačoch vyrobených v pre krístom sa soft vyvíja čítajú I*deto atď... a tie ich rozprávky o novom teame na nový soft? Za 9 mesiacov a nič????????????????????? keď sú neschopný, nechto priznajú a zverejnia schémi zapojenia a zdroják, verím tomu že sa nájde nejaký nadšenec, ktorý by to dal doporiadku (a čo tal LINUX?). Pár ludí tu na Sapro nedá dopustiť, ale zdá sa mi, že niesú iný ako ostatné "firmy"...
Proste ešte jedna reklamácia a...
A na záver naištaloval som asi 100-200 satelitov-s inými šmejdami (cena je cena) a ani pri jednom som sa nestretol stým že by som ho nerozbehal, ak nebolo niečo odpálené, tak nech ma nekŕmia rozprávkami starej matere.

31 led 2012, 21:54
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Neviem co sa Ti nepaci. Ja mam 2. S300 PL. SW 25. (zdielanie,EMU,karta ICE OK.) vsetko funguje v pohode nepotrebujem nove SW.
Na novom SW 30. karta I*deto v S300 PL.sa box zasekava.
Pred rokom som si chcel kupit Vitamin 5000,ale predavac ma upozornil ze sa nanom prehrieva procesor.
Na miesto Vitamina mam Argus VIP.(kartu I*deto v S300 PL.nepouzivam.) tot vsjo.

01 úno 2012, 06:31
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
P.S. Argus VIP za 180 euro.

01 úno 2012, 06:35
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
hajnalka píše:
Neviem co sa Ti nepaci. Ja mam 2. S300 PL. SW 25. (zdielanie,EMU,karta ICE OK.) vsetko funguje v pohode nepotrebujem nove SW.
Na novom SW 30. karta I*deto v S300 PL.sa box zasekava.
Pred rokom som si chcel kupit Vitamin 5000,ale predavac ma upozornil ze sa nanom prehrieva procesor.
Na miesto Vitamina mam Argus VIP.(kartu I*deto v S300 PL.nepouzivam.) tot vsjo.

Zdravím ťa hajnalka, ak som ťa správne pochopil zdielaš kartu na Argus VIP s S300 ? Uvažujem o kupe HD prijimaca ktory vie zdielať s S300 a zaroven ma EMU a EMM. Vitamin by som xel vyluciť z mojej úvahy o kupe. Dik za radu :115:

06 úno 2012, 18:55
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Neviem čo tu riešite... Ak nebude linux pre VITAMIN tak ho zahodím do smetí. Nepredajný, nereklamovatelný, nepoužitelný...

07 úno 2012, 20:43
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
marsim21 píše:
Showbox chceme přesunout na satdigitalne.cz .Z toho důvodu budeme vděční,když nám to ulehčíte a otevřete diskuzi na http://www.forum.satdigitalne.cz .
Již z žádosti jasně vyplývá,aby veškeré aktivity ohledně Showboxu byli přesunuté na satdigitalne.
Je přeci nelogické, aby byli dvě diskuze .Pokud bude potřeba budu nucen sekce Showbox na openboxforu uzamknout.

Ahoj,
nechci se Vás nějak dotknout, ale co Vás k tomu vedlo? Proč se máme přesouvat do prázdného fóra, kde ani není překopírováno vše ze stávajícího? Přece mi neříkejte, že Vám to zde zabírá tolik místa nebo Vás to brzdí. Na Vaši poznámku o nelogičnosti mi přijde spíše nelogický přesun uživatelů fóra někam jinam. Pokud by jste chtěli fóra sloučit, mnohem logičtější by to bylo naopak směrem sem. Dát na satdigitálně do názvu fóra Showbox link, který Vás přivede sem. Toť můj názor. Nebo snad přesunete celé fórum i s veškerým obsahem na nové?

Díky za odpověď

07 úno 2012, 23:24
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
RE:milane
Argus VIP sa s S300PL neda zdielat. JA zdielam 2.S300PL

08 úno 2012, 12:59
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
RE:labeent
Neviem co Ti na tomto vadi http://www.satdigitalne.cz/
Kliknem a som tu.

08 úno 2012, 13:08
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
hajnalka píše:
RE:labeent
Neviem co Ti na tomto vadi http://www.satdigitalne.cz/
Kliknem a som tu.

hajnalka píše:
marsim21 píše:
Touto cestou, bych chtěl požádat majitele Showboxu o přeregistrování na naše sesterské fórum http://www.forum.satdigitalne.cz
,kde naleznou příslušné diskuzní sekce pro přijímače Showbox. http://forum.satdigitalne.cz/viewforum.php?f=364
Pokud jste již na zmiňovaném fóru registrovaní stačí se již přihlásit pod registračními údaji.
Dále bych chtěl požádat!!!Prosím své dotazy a nové témata ,již směřujte na fórum ZDE do příslušných sekcí .Děkuji za pochopení.

Pokud jsem to dobře pochopil, tak bude jen nové fórum na výše uvedené stránce. Možná se zruší onen rozcestník, možná ne. Ale podle toho, jak to chápu, tak se má vše psát do tamtoho fóra. To mi nepřijde moc praktické. Proto jsem se tedy zeptal, zda tam budou všechny příspěvky přesunuty. Pokud by se toto fórum zrušilo a pokračovalo jen nové, znamenalo by to, že se k již zveřejněným diskuzím nedostanete. Proto jsem se zeptal a stále nemám od Marsima21 odpověď.
Vzhledem k tomu, že jste zjevně stejný uživatel fóra jako já, předpokládám, že takto položený a vysvětlený dotaz získá odpověď a ta bude velmi zajímat i Vás ...

11 úno 2012, 23:54
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Dobre si to pochopil aj napisal,aj mna by zajimalo ci tu zostanu stare prispevky.alebo sa
presunu na satdigitalne.cz. :89:

12 úno 2012, 07:21
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Bulhari
Zdravim,
podelsi dobe ozivuji S300 rodicu a zkousim bulhary (39E). Nove sofcam jsem tam dal, ale porad to nefrci. Uz je konec? Nebo mam spatny firm? Mam verzi 30 i verzi 25 a nic.
Diky moc za odpovedi,

13 úno 2012, 17:48
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další