Právě je 17 pro 2017, 22:35

Google

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Přehlednost fóra!? 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Přehlednost fóra!?
Zdravím Všechny fanoušky tohoto fóra.Po procházení všech blogů mi připadá,že někteří lidé asi neumějí číst.Na to jak je krásně přehledné toto fórum,tak někteří v tom dělají pěkný chaos pro ty co jsou tu noví :95: .Nevím jestli by to šlo,ale šlo by nastavit aby každý nově zaregistrovaný člen musel přečíst vše důležitý a až po přečtení moch psát dotazy?Pro jeden problém je tu 100 otázek ve dvaceti sekcích.Chtěl bych poprosit všechny nováčky aby pořádně,opravdu pořádně četly.Začíná to bejt katastrofa.Toto je můj názor a myslím ,že i názor většiny lidí na fóru.Zatím zdárek a přeju mnoho vylepšení ze strany dotazujících.

14 čer 2008, 09:25
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Přehlednost fóra!?
Mira, maš uplnu pravdu ale i ty si mohol tento prispevok k voli prehladnosti dat do pripomienok a nie do firmware.

14 čer 2008, 10:17
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Janci mi to zpisal z jazyka. Ved ked otvaram niektore vlakna, tak som si vobec neni isty, ze co pod tou temou mozem cakat. Ale vzdy to nakoniec je len a len o tom istom. Zislo by sa tu urcite nieco take ako je jarne upratovanie. Ale kedze uz je skoro leto, tak aspon digi upratovanie. A upratat niektore prispevky okolo DIGI by bolo dobre spravit hned po fudbale. Ved je tu skoro 3.000 clenou z ktorych je mozno 600 aktivnych a z tych 600 je 550 len od kodov na digi. A je to tu ako v skolke. Mne nejde, mne ide, zas zmenili, a vcera to este islo...... UPRATAT VSETKO ZMAZAT!!!

14 čer 2008, 10:30
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
upratat a duplicitu ZMAZAŤ

14 čer 2008, 10:32
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Príde aj na upratovanie. Zatiaľ sa maže za pochodu a "veľké upratovanie" bude po ME. Dovtedy tu toho ešte pribudne. :96:

14 čer 2008, 10:36
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Mozno by im stacil zakaz zakladat temy. Kludne sa mozu zapajat a pytat sa na co kolvek. Obsahovo je to tu vyborne rozbehnute. Prave ze novacikovia to tu robia zivim, stymi svojimi bludmi. Nikto ich neodsudzuje ale male obmedzenie nam vsetkym pomoze.

14 čer 2008, 11:12
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
NR Laco píše:
Mozno by im stacil zakaz zakladat temy. Kludne sa mozu zapajat a pytat sa na co kolvek. Obsahovo je to tu vyborne rozbehnute. Prave ze novacikovia to tu robia zivim, stymi svojimi bludmi. Nikto ich neodsudzuje ale male obmedzenie nam vsetkym pomoze.

Osobně si myslím ,že to nebude to pravé ořechové někomu něco zakazovat a stejně by to nic neřešilo.Pokud dotyčnému zakážeš zakládat nová témata a mohl by jenom odpovídat na tému tak by v tom byl akorát ještě větší bor..l :shock:

Prostě a jednoduše můj názor je nee. :107:

Jak už psal pavel po euru se tady udělá velký úklid a bude to.

Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Neposílejte mi SZ,na dotazy používejte fórum.

14 čer 2008, 11:24
Profík
Profík

Odpovědět s citací
mira píše:
Zdravím Všechny fanoušky tohoto fóra.Po procházení všech blogů mi připadá,že někteří lidé asi neumějí číst.Na to jak je krásně přehledné toto fórum,tak někteří v tom dělají pěkný chaos pro ty co jsou tu noví :95: .Nevím jestli by to šlo,ale šlo by nastavit aby každý nově zaregistrovaný člen musel přečíst vše důležitý a až po přečtení moch psát dotazy?Pro jeden problém je tu 100 otázek ve dvaceti sekcích.Chtěl bych poprosit všechny nováčky aby pořádně,opravdu pořádně četly.Začíná to bejt katastrofa.Toto je můj názor a myslím ,že i názor většiny lidí na fóru.Zatím zdárek a přeju mnoho vylepšení ze strany dotazujících.

Osobně s tebou souhlasím ,ale na druhou stranku je to takto :Jak ta stranka pozná že to čteš?? Stači jenom otevřit a zavřit a již je přečteno a potom mužeš postupovat dale :)) :)) No a potom napsat ja něco nevím jsem začatečník. :51:

14 čer 2008, 11:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
:89: Po ME úklid bude a ve velkém. :89:

:99: Mezi 28,5 E W až 30 W :99:
:arrow:AzBox HD Elite , HD-BOX FS-9200 PVR , He@d Medialink 9700 HD , Dreambox DM 500-S , Dreamsky DSR 7500 , Dreamsky NXP 256 HD
:arrow:Tv Panasonic TX-P42X10Y
:arrow:Motor SG-2100BS http://www.forum.satdigitalne.cz
:arrow:SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty Gital , SkyLink :57:

Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.

14 čer 2008, 14:34
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
To že jsem to dal jinam,tak to bylo úmyslně.Byl jsem zvědavej jak budou někteří reagovat.Zakazovat někomu něco napsat,tak takhle jsem to nemyslel.Psal jsem aby si nejdřív přečetli DŮLEŽITÉ A PROSTUDOVAT.Vsekci KEYS-aktuální klíče a pod tím sekce,kde se člověk může ptát a zakládat příspěvky který se nebudou opakovat v kdejakém příspěvku.

14 čer 2008, 15:50
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ]