Právě je 24 dub 2018, 21:51

Google

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Zabanování 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Zabanování
Rád bych se zeptal admina, proč jsem byl zabanován??
Zeptal jsem se marsima21, jaký používá webhosting, protože si chci dělat internetové stránky, psal jsem sz, protože se to nikam jinam nehodí, není to k satelitu, a okamžitě jsem dostal ban na ip.
Co to má znamenat?? To je tu tak běžně??

15 dub 2008, 12:31
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Zabanování
Neviem odpovedat na tvoju otazku o zabanovani, ale celkom nechapem preco si zatazoval admina takymito otazkami...
Webhosting sa hlada inymi sposobmi ako zistovanie kde bezi ktore forum... Je lepsie citat fora o webhostingoch, je ich plno.

Naposledy upravil Krosik dne 15 dub 2008, 21:26, celkově upraveno 1

15 dub 2008, 12:50
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
fcb píše:
Zeptal jsem se marsima21, jaký používá webhosting, protože si chci dělat internetové stránky, psal jsem sz, protože se to nikam jinam nehodí, není to k satelitu, a okamžitě jsem dostal ban na ip.

To se mi nezda. Jak jsi zjistil, ze mas jizni plod na sve IP??? Tohle mi na marsima21 nesedi. A pokud ano, tak to tuty boty nebylo za nejaky dotaz pres SZ na webhosting.
Na tohle at odpovi admin. :107:

Upozorneni: Veskere rady jsou ziskany zkusenostmi a pokusy. Pokud ma rada nepomuze, je nekde neco jinak.

15 dub 2008, 13:01
Moderátor
Moderátor

Odpovědět s citací
Ja náhodou viem prečo je na Tvoju IP BAN.
Určite to nie je kôli nejakej otázke na SS a vôbec sa to netýka Tvojich príspevkov na fóre.
BAN na túto IP je kôli mailom posielaným adminovi.Ten kto ich písal nie je spokojný s tým ako dobre sa toto fórum vyvíja a preto sa dá očakávať, že bude nasledovať aj BAN na všetky používateľské nicky pripájajúce sa z tejto adresy..../nechápem prečo sa tak do teraz nestalo/

15 dub 2008, 13:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
dempsey píše:
/nechápem prečo sa tak do teraz nestalo/

Toto bude dnes určite vybavené.

15 dub 2008, 14:21
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
fcb píše:

Vazeny pane kolego
pokud si jeste vrznete na tomto foru po vasem hlasani na AB-FORUM, tak zdejsi admini musi mit hlavu omlacenou od svatozare. Uz jsem cetl ruzne sprostarny, ale pokud mate banana, tak taky vite jiste za co. A psat sprostarny a pomlouvat na "konkurencnim" foru to chce zaludek. Kopiruji sem jen pro zajimavost:

fcb píše:
Rád bych se Vás zeptal, jestli se Vám někdy stala podobná zkušenost jako mě??
Chci si založit internetové stránky a tak jsem chtěl poradit nějaký webhosting. Napsal jsem adminovi - marsim21 soukromou zprávu.
A on mě za můj dotaz okamžitě zabanoval. Je to tam tak normální nebo jsem jenom ojedinělý případ??
Pak jsem mu psal email a nic.Oni se tam pyšní, jak lidem hned poradí a dobře, ale podle mě je to pravý opak. Je to forum, které se podobá parabole, takže Vám radím, radši se nic neptajte, aby jsem nedopadli jako já.
Taková neochota, to se jen tak nevidí.
Pokud jsem jediný, komu se to stalo, tak je to vrchol neslušnosti.

Tohle neni k videni ani na Parabole a to uz je kanalizace velkomesta. :32: :32:

Kdyz se vam to nelibi, tak sem nelezte. Nikdo vas sem nezval a nenutil.

/kdybych ted dostal banana za nabrousenej prispevek, tak se nedivim/

Upozorneni: Veskere rady jsou ziskany zkusenostmi a pokusy. Pokud ma rada nepomuze, je nekde neco jinak.

15 dub 2008, 15:37
Odborník
Odborník

Odpovědět s citací
Zas*rač Jaivan :47: :47: :47:

16 dub 2008, 09:52
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
By mě zajímalo, co je to zač, tenhle fcb :-)

16 dub 2008, 10:02
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
:89: Samozřejmě to nebylo za jeho dotaz je to člověk se kterým se bojuje již od založení tohoto fóra.
Má toho na svědomí více.A tudiž jsem se rozhodl jednat.

Dnes jsem předal veškeré podklady na podporu webhostingu.
A požádal je zda se dá něco s tímto človíčkem dělat.Bylo mi přislíbeno řešení problému.
Doufejme,že naleznou řešení a nastane již klid.
Jedno je jisté bylo mi vysvětleno pokud by se do systému jak koliv naboural,tak vzhledem k tomu,že jsou známé jeho údaje a Ip(kterou by jsi stejně jednoduše zjistili) a je to placený web né webzdarma ,tudíž zde je už ochrana dat ,byla by ze strany poskytovatele na dotyčného podána žaloba. :55:

:99: Mezi 28,5 E W až 30 W :99:
:arrow:AzBox HD Elite , HD-BOX FS-9200 PVR , He@d Medialink 9700 HD , Dreambox DM 500-S , Dreamsky DSR 7500 , Dreamsky NXP 256 HD
:arrow:Tv Panasonic TX-P42X10Y
:arrow:Motor SG-2100BS http://www.forum.satdigitalne.cz
:arrow:SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty Gital , SkyLink :57:

Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.

16 dub 2008, 18:37
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Dále byla prověřena IP adresa dotyčné osoby a potvrzeno,že se jedná o veřejnou adresu.
Tudiž se jedná o jednu osobu , která používá více nicku.

:99: Mezi 28,5 E W až 30 W :99:
:arrow:AzBox HD Elite , HD-BOX FS-9200 PVR , He@d Medialink 9700 HD , Dreambox DM 500-S , Dreamsky DSR 7500 , Dreamsky NXP 256 HD
:arrow:Tv Panasonic TX-P42X10Y
:arrow:Motor SG-2100BS http://www.forum.satdigitalne.cz
:arrow:SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty Gital , SkyLink :57:

Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.

16 dub 2008, 18:57
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
:68: Jsi nováček,nic si nedokázal.Proč vůbec vyskakuješ,když ničemu nerozumíš.Všechno má svá pravidla.Co chceš dokázat? :51:

16 dub 2008, 20:25
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Chcel by som k tomu dodať iba toľko: Nič na svete nie je dokonalé,ale toto diskusné fórum je perfektné a každému iba trochu rozumnému človeku rozširuje prehľad a odborný rast v tejto problematike a je výborným pomocníkom.A müdry človek si z neho vyberie pre seba to,čo považuje pre neho za doležité...Ty tomu zrejme nerozumieš a preto trestuhodne kritizuješ...

17 dub 2008, 05:33
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
kirtepp píše:
Chcel by som k tomu dodať iba toľko: Nič na svete nie je dokonalé,ale toto diskusné fórum je perfektné a každému iba trochu rozumnému človeku rozširuje prehľad a odborný rast v tejto problematike a je výborným pomocníkom.A müdry človek si z neho vyberie pre seba to,čo považuje pre neho za doležité...Ty tomu zrejme nerozumieš a preto trestuhodne kritizuješ...

Ale vzdyt tady nejde vubec o nejake Openboxforum a uz vubec ne o nejaky satelit. Je to proste jiste zadostiucineni a naplneni ublizeneho ega maleho bezvyznamneho tvora, ktery si tim nejak ulevuje a je ve svych ocich hrdina. Jeho um neumoznuje realizovat neco podobneho a tak se soustredil na niceni. Nic jineho neumi.
Ale neni sam. Co si mam myslet o cloveku, ktery mi znicil zavoru o vjezdu na parkoviste??? Proste znicil, ne ze by chtel vjet. Proste za ni zarval a ohnul. Znicil nejen rameno, ale i prevody...cena cca 50tisic. Sice na pojistovnu, ale ja jsem zvykly veci opravovat a jsem vzteky bez sebe kdyz nekdo cokoli bezduvodne znici, urve, zkurvi a tak. Prikladam obrazek z kamery.

A tohle je to same. Pokud se budeme jen divat a delat, ze se nas to netyka, pujde to vse do haje. A jednou se nas to tykat bude.
Takze kdo ho zna a vi jak mu slapnout do xichtu, at da vedet. Nezabit, jen prejit trochu po hrbete aby se mu rozsvitilo.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

17 dub 2008, 08:21
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Nepoznám ho,a isto tu nejde o samotné fórum ako také. ON LEN CHCE BYŤ ASI RIADITEĽOM TOHTO FÓRA...A keď si to prečíta,nech mi dá vedieť,akým odborným prínosom bol a je pre toto fórum on...

17 dub 2008, 09:15
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Pravdou je, ze sa toto forum celkom pekne rozbehlo, ale ked Marsim zacinal, tak ho "niekto" od toho odhovaral a namiesto toho aby pomohol tak sa snazi silou mocou toto forum znicit. Priklanam sa tiez k nazoru, ze ide o jeho ego a ten clovek je asi psychicky nevyrovnany, dokonca je tu maly naznak schizofrenie.

17 dub 2008, 12:19
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další