Právě je 23 lis 2017, 17:32

Google

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Opticum x403p prehrávanie filmov z usb nejde 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Opticum x403p prehrávanie filmov z usb nejde
ahoj,

prosím Vás, mám tento príjmač, a nejde mi na ňom prehrať filmy, FW mám nejak 1.4.15, nejde mi ani avi ani mpg ani nič,, zvuk je len obraz nie, píše že sú zlé kodeky, keby som tam nahral FW 1.4.30 či aký je to presne FW tak by mi to prehralo? väčšinu filmov mám v 720p kvalite, BRRip,,

a ešte otázočka, ako sa nahráva s týmto prístrojom? =D ked som na danom kanály, tak treba stlačiť červený gombík? tam je písané rec???
a ako treba nahrávať tak že budem pozerať napr markízu a bude mi nahrávať z JOJky? a ako nastavím časové nahrávanie? =D vela otázok ja viem, ale prosím skúste mi na to všetko odpovedať =D,,,

jaj a ešte otázočka, keby prehrám FW na ten novší cez usb, tak mi všetko ostane? nastavenia a programy ostanú? alebo musel by som znova všetko stiahnuť?

23 pro 2011, 10:42
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Opticum x403p prehrávanie filmov z usb nejde
Rafi87 píše:
ahoj,

prosím Vás, mám tento príjmač, a nejde mi na ňom prehrať filmy, FW mám nejak 1.4.15, nejde mi ani avi ani mpg ani nič,, zvuk je len obraz nie, píše že sú zlé kodeky, keby som tam nahral FW 1.4.30 či aký je to presne FW tak by mi to prehralo? väčšinu filmov mám v 720p kvalite, BRRip,,

a ešte otázočka, ako sa nahráva s týmto prístrojom? =D ked som na danom kanály, tak treba stlačiť červený gombík? tam je písané rec???
a ako treba nahrávať tak že budem pozerať napr markízu a bude mi nahrávať z JOJky? a ako nastavím časové nahrávanie? =D vela otázok ja viem, ale prosím skúste mi na to všetko odpovedať =D,,,

jaj a ešte otázočka, keby prehrám FW na ten novší cez usb, tak mi všetko ostane? nastavenia a programy ostanú? alebo musel by som znova všetko stiahnuť?

takze skusime to pekne po poriadku : akosi prisiel na to ze na 403 idu prehrat filmy s usb??mas to niekde v manuale napisane?
ten prehra len to co si sam nahra .
ano nahhravat ide ale pri nahravani mozes pozerat len s toho iste TP ako nahravas -dovod nie je to dvoj tunerovy prijimac.
casove nahravanie je slusne popisane v manuali ale da sa aj cez EPG .
ked nprehras FW cez usb tak ti radim aj tak dat tovarenske nastavenie takze ti programy nezostanu ulozene .ked to nespravis niekedy to dost slusne blbne .

25 pro 2011, 19:07
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
dakujem za odpoved, takže FW som prehral na globo_x4_xwindow_sab_1430_gisclub.tv
príjmač sa zapne do 3sek, a čo sa týka prehrávania filmov, tak to je teda škoda že neprehrá len to čo sám cez neho nahrám, ale nevadí no, =//
a áno, dosť mi to blbo =D po prehratí toho FW ale už je to ok,,
jaj, a ked už sem píšem, tak chcem sa ešte spýtať to, že máme ešte dva openboxi 810 a 800 prepojené, zdielané, v jednom je UPC karta, a karta je aj v tom opticu, máme hlavu zo 4 vývodmi, a ked sa zapne openbox tak na opticu zapne padať obraz, zvuk ide normálne, len obraz rozpadá, to od čoho môže robiť? ked openbox a opticum nie je nijak prepojený, či cez hlavu? alebo cez sieť 220v? =D

25 pro 2011, 19:34
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
AVI subory tato masinka zvlada dobre, ale nemozu byt konvertovane v "DivX ani XviD".
Prehraje este aj *. mpg, *. mpeg, *. ts, *.m2ts, *.vob. Mam to odskusane.
Pouzijte tento:
FW ALI3602_06020200_globo_OPTICUM_HD_X4_220_ps_amstar_1.4.34-set by Traian.rar.

18 led 2012, 23:04
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
mal som tam SAB ale obraz neni najkrajší, teraz som tam dal 1.4.1.5 a celkom je to pekné, mkv prehrá len divx-i nie =D a ako by mal prehrať avi ked každý avi je skoro divx? =D heh dvdrip alebo brrip ? =) ten FW ktorý si napísal, dokáže prehrať aj teda divx či avi stiahnuté z hoc jakého fora? napr 720p? a aký je na nom obraz? na tom FW

24 led 2012, 18:13
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]